+48 52 565 34 55
sekretariat@kancelariachojnice.pl
sekretariat@kancelariachojnice.pl
This is an example of a HTML caption with a link.
Zespół

radca prawny

Jakub Piotrowski

 

Radca prawny Jakub Piotrowski jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy. Po ukończeniu studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a także z zakresu zarządzania i wyceny nieruchomości, odbył aplikację radcowską w jednej z trójmiejskich kancelarii, a także specjalistyczne studia podyplomowe - prawo medyczne, prowadzone przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Mecenas Jakub Piotrowski przez kilka lat łączył pracę praktyka, z pracą nauczyciela akademickiego. Od wielu lat współpracuje z licznymi przedsiębiorcami oraz instytucjami publicznymi, doradza osobom fizycznym oraz prawnym.

Wśród głównych dziedzin, którymi zajmuje się mec. J. Piotrowski są: prawo cywilne, prawo gospodarcze oraz spółek handlowych, prawo deweloperskie, a także prawo pracy i rodzinne.

Radca prawny Jakub Piotrowski posiada dodatkowo licencję Ministra Infrastruktury w zakresie zarządzania nieruchomościami.

radca prawny

Agnieszka Rolbiecka

 

Mecenas Agnieszka Rolbiecka jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Bydgoszczy. Po ukończeniu studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, A. Rolbiecka odbyła aplikację radcowską w OIRP w Bydgoszczy.

Radca prawny Agnieszka Rolbiecka od wielu lat specjalizuje się w prawie administracyjnym - w szczególności w prawie podatkowym, ubezpieczeń społecznych oraz pomocy społecznej. Prowadzi spory między innymi z zakresu prawa cywilnego (prawo rodzinne, spadkowe, odszkodowania, zapłata należności) oraz prawa pracy.

Radca prawny Agnieszka Rolbiecka przez wiele lat, jako pracownik organu podatkowego, brała czynny udział w postępowaniach kontroli podatkowej. Doświadczenie to pozwala jej z sukcesem doradzać oraz reprezentować Klientów w sprawach podatkowych.

Radca prawny Agnieszka Rolbiecka jest prowadzącą oraz autorką licznych szkoleń z zakresu prawa podatkowego oraz rachunkowości.

aplikant radcowski

Martyna Porożyńska

 

Martyna Porożyńska jest absolwentką prawa (5-letnie jednolite studia magistrskie). Współpracę z Kancelarią Radców Prawnych Piotrowski Rolbiecka M. Porożyńska rozpoczęła w 2015 roku. Od tego czasu zajmuje się w Kancelarii między innymi sprawami z zakresu prawa cywilnego, a także prawa rodzinnego oraz windykacją należności.

Martyna Porożyńska w 2017 roku została wpisana na listę aplikantów radcowskich przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy.

Wśród szczególnych zainteresowań Martyny Porożyńskiej znajdują się psychologiczne aspekty procesów sądowych. 

kierownik sekretariatu

Mariola Januszewska

 

Mariola Januszewska z Kancelarią związana jest od 2017 roku. W ramach codziennej pracy M. Januszewska wspiera i koordynuje działania całego zespołu Kancelarii, a także nadzoruje i organizuje pracę sekretariatu.

Mariola Januszewska na co dzień wykorzystuje umiejętności zdobyte w trakcie studiów, a także dotychczasowe administracyjno - prawne doświadczenie zawodowe. 

Kontakt
Kancelaria Radców Prawnych Piotrowski Rolbiecka
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 15:00
tel.: 52 565 34 55
e-mail: sekretariat@kancelariachojnice.pl