+48 52 565 34 55
sekretariat@kancelariachojnice.pl
This is an example of a HTML caption with a link.
Praca

Kancelaria Radców Prawnych Piotrowski Rolbiecka poszukuje osób na stanowiska:

I. PRAWNIK

wymagania:

zakres obowiązków:

II. APLIKANT RADCOWSKI

wymagania:

oferujemy:

III. PRACOWNIK BIUROWY

wymagania:

CV wraz z listem motywacyjnym, w celu przeprowadzenia rekrutacji, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@kancelariachojnice.pl oraz wskazanie w tytule „aplikant radcowski” lub „prawnik” w zależności od stanowiska.

Do dokumentów aplikacyjnych należy dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, przekazanych dobrowolnie dla potrzeb rekrutacji na stanowisko prawnik / aplikant radcowski. Dokumenty bez wskazanego oświadczenia nie będą rozpatrywane.

Do dokumentów aplikacyjnych można dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych dobrowolnie dla potrzeb przyszłych rekrutacji przez radców prawnych: Jakuba Piotrowskiego i Agnieszkę Rolbiecką.

Klauzula informacyjna w zakresie ochrony danych osobowych dostępna jest w poniższym pliku:

Pliki do pobrania:
 Klauzula informacyjna (29.5 KB)
Kontakt
Kancelaria Radców Prawnych Piotrowski Rolbiecka
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek: 8:00 - 17:00
Piątek: 8:00 - 15:00
tel.: 52 565 34 55
e-mail: sekretariat@kancelariachojnice.pl